Dom

Beijing Water Meter Co.,Ltd.

Chiny Beijing Water Meter Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Beijing Water Meter Co.,Ltd. Certyfikaty
Współpraca jest bardzo zadowalający, a Spółka w ciągu ostatnich kilku lat, jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania współpracy długoterminowej.

—— Dziekan

Firma rozważny usługi po sprzedaży, a wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów. Będziemy współpraca długoterminowa.

—— Albert

Łatwy rozmawiać z bardzo profesjonalną i szybką obsługę, jakość jest bardzo dobra. Nawet lepiej niż zamówiliśmy z Niemiec !!

—— Niemcy Fabian Scherb

Im Online Czat teraz

Beijing Water Meter Co.,Ltd.

Beijing Water Meter Co.,Ltd.
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : >lessthan$1,000,000
pc Export : 80% - 90%


Beijing Water Meter Co., Ltd. założona we wrześniu 2004 r., jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii zintegrowanym z działem badań i rozwoju, produkcją, sprzedażą, instalacją i uruchomieniem oraz obsługą posprzedażną sprzętu ochrony środowiska. Znajduje się w Huangtu Town - Parku Przemysłowym dla Nowych Materiałów Nowego Miasta Lingang w Jiangyin, Wuxi. Ma wyjątkowe i wyjątkowe zalety lokalizacyjne oraz wygodę ruchu.

Nasza firma zajmuje powierzchnię około 22 chińskich Mus, w tym ponad 10000 metrów kwadratowych powierzchni budynku. Ma potężną siłę techniczną i zaawansowany sprzęt produkcyjny. Główne produkty to: dezynfektor ultrafioletowy, zmiękczacz wody, filtr mechaniczny, zestaw uzupełniający wodę o stałym ciśnieniu, urządzenie do odwróconej osmozy, podlewnia itp. Od lat firma dostarcza kompletne zestawy urządzeń do uzdatniania wody dla różnych wymagań takich branż, jak: żywność, napoje, apteka, szpital, elektronika precyzyjna, przemysł chemiczny, energetyka, czyszczenie powierzchni powłoki, czyszczenie profilu kotwiczącego i odsalanie wody morskiej.

 

Angażując się w niezależne prace badawczo-rozwojowe, projektowanie przyjaznych środowisku inżynierii procesowej i maszyn służących ochronie środowiska, firma utrzymuje długotrwałe partnerstwo w zakresie badań naukowych i rozwoju produktów z Instytutem Inżynierii Środowiska Instytutu Nauki i Technologii Wschodnich Chin, w pełni pochłania zaawansowane technologie w kraju i za granicą oraz umacnia wiodącą pozycję w praktyce technicznej. Produkty firmy zostały wywiezione do takich krajów jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Rosja, Australia, Singapur, Czechy, Kazachstan, Indie, Birma, Angola i Cabinda itp.

 

Firma wycofuje się z założeń serwisowych Quality First i User Foremost i łączy ręce z masowymi nowymi i starymi klientami w przyjazną współpracę na rzecz wspólnego dobrobytu i podejmuje nieustanne wysiłki w celu ochrony naszego zielonego świata.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, jeśli masz czas!

Szczegóły kontaktu
Beijing Water Meter Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss.

Tel: 10-65569770

Faks: 86-10-8563-2312

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)