Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPionowe wodomierz

Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner Francis turbiny Pojemność 100KW - 20MW elektrowni wodnych

dobra jakość Wielu Wodomierz na sprzedaż
dobra jakość Wielu Wodomierz na sprzedaż
Współpraca jest bardzo zadowalający, a Spółka w ciągu ostatnich kilku lat, jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania współpracy długoterminowej.

—— Dziekan

Firma rozważny usługi po sprzedaży, a wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów. Będziemy współpraca długoterminowa.

—— Albert

Łatwy rozmawiać z bardzo profesjonalną i szybką obsługę, jakość jest bardzo dobra. Nawet lepiej niż zamówiliśmy z Niemiec !!

—— Niemcy Fabian Scherb

Im Online Czat teraz

Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner Francis turbiny Pojemność 100KW - 20MW elektrowni wodnych

Chiny Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner Francis turbiny Pojemność 100KW - 20MW elektrowni wodnych dostawca
Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner Francis turbiny Pojemność 100KW - 20MW elektrowni wodnych dostawca Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner Francis turbiny Pojemność 100KW - 20MW elektrowni wodnych dostawca Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner Francis turbiny Pojemność 100KW - 20MW elektrowni wodnych dostawca Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner Francis turbiny Pojemność 100KW - 20MW elektrowni wodnych dostawca Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner Francis turbiny Pojemność 100KW - 20MW elektrowni wodnych dostawca

Duży Obraz :  Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner Francis turbiny Pojemność 100KW - 20MW elektrowni wodnych

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: Zhejiang, China
Nazwa handlowa: Hydrotu
Orzecznictwo: CE
Model Number: Francis turbine runner

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 set
Cena: Negotiable
Packaging Details: Wooden Case( Export Standard Package)
Delivery Time: Negotiable
Payment Terms: L/C,T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Type: Francis Turbine Runner material: Complete Stainless steel
Water Head: 10-300 meter Capacity: 0.1-20MW

Poziomy / Pionowy wał turbiny Francisa Runner na turbinę Francisa Pojemność 0.1MW - 20MW

Descrition:

Typ turbiny Francisa są najczęściej produkowane dla elektrowni wodnych o średniej lub dużej głowie od 10m do 300m. Są to zarówno w układzie pionowym lub poziomym wale i może być znacznie wybrane przez hydraulicznych elektrowni.

LTS cechą jest to, że strumień wody przechodzi runner do wewnątrz w kierunku promieniowym zmienia się stopniowo w kierunku, a następnie przekazuje się w kierunku osiowym. Francis turbiny charakteryzuje się niezawodną pracę, prostej konstrukcji i wysokiej wydajności, itp Hydoru producenci Francis biegaczem mają dobrą sprawnością i kawitacji.

Główna Struktura Francis Hydro Turbina


Ten typ turbiny hydrauliczne jest wał Poziomy Francis. Zawór wlotowy jest wyposażony w przedniej części obudowy spiralnej turbiny. Przy obserwacji w turbinie od końca generatora kierunku obrotu turbiny hydraulicznego wskazówek zegara .Powierzchnia turbiny wał poziomy i metalowe obudowy spiralnej, wodzik stali nierdzewnej. Urządzenie to składa się z dwóch łożysk, montowane na siedzeniu generatora. Główne części konstrukcji turbiny w następujący sposób:
1) Sprawa Spiral
2) Dystrybutor
3) części obrotowe
4) Rura wlotowa
5) Projekt tube
6) Układ do wody, instrumentów i rurociągiem

Woda przepływa przez zastawki elektrowni, zasuwa, rury wzbiorcze, rury wlotowej, przypadku spirali i furtki do prowadnicy, a następnie napędza biegacza się obracać i konwersji energii hydraulicznej w energię mechaniczną i napędza wirnik generatora obrót o siłą głównego wału turbiny, a tym samym przekształcanie energii mechanicznej w energię elektryczną.

Aplikacje:

Turbiny Francisa są najczęstszym turbina wodna w użyciu.

Działają one w granicach słupa wody od 10 do 300 metrów i są wykorzystywane przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej. Moc wyjściowa wynosi zwykle od 0.1MW do 750MW.

Normalnie, średniej wielkości i większe turbiny Francisa są najczęściej ułożone z pionowym wałem, Małe turbiny Francisa zawsze ułożone z wałem poziomym, ale to nie jest absolutna.

Dane techniczne:

Rodzaj

Pozioma / pionowa turbina Francisa

słupa wody

10m - 300m.

Wydajność instalacji

0.1MW - 20MW

materiał Runner

Stal nierdzewna (0Cr13Ni4Mo)

Typ generator

generator synchro

Sprzęt pomocniczy

Gubernator, zaworu wlotowego, jednostka panel boczny, System wzbudzenia

Przewaga konkurencyjna:

HYDROTU pełna Chiński Dostawa sprzętu wodna, doradztwo i projekt techniczny przedsięwzięcia w dziedzinie urządzeń wodnych. Oferujemy wysokiej jakości chińskich urządzeń elektrowni wodnych z zaawansowanymi technologiami i zintegrowanych usług, aby zaspokoić światowe rynki wodne.


Z naszych usług zintegrowanych koncepcji, oferujemy Państwu dostosowanych wsparciu planowania projektu poprzez realizację zasadzić uruchomienie i serwis. Naszą zasadą: Projekt klienta jest nasz projekt, sukces klienta jest naszym sukcesem.


HYDROTU obejmuje usługi, kompletne dostawy sprzętu, ekonomiczne rozwiązanie globalnych projektów wodnych i ma na celu być najlepszym światowym dostawcą urządzeń wodnych, a także najlepszy zintegrowany dostawca usług na rynkach wodnych.

Szczegóły kontaktu
Beijing Water Meter Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: vito

Tel: +8618810166894

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)